Elbi Kurumsal Kültürel zenginliğin hazine dairesi
Güne uyanırken hep gün aydın olsun isteriz. Aydınlık bir gelecek hayal ederiz. Aydın insanlarla karşılaşmayı; bizi aydınlatmalarını bekleriz. Yaşamımıza anlam katan aydınlıkları hak ederiz. Ülkemize, milletimize değer katan, değerlerimizi küresel pazarlara taşıyan yerli bir aydınlığımız olsun deriz. Milletçe hem ruhumuzu hem ufkumuzu hem de yüzümüzü aydınlatan milli bir markamız olsun isteriz. Yüz akımız, bizim markamız… Elbi Elektrik.

Uluslararası pazarlarda rekabet eden ülkemizin aydınlık yüzü. Dünyada 52 ülkedeki 1500’den fazla kentte Elbi’den izler bulabilirsiniz. Kalite, teknoloji, fonksiyonellik ve enerji ile karakterize ürünlerimiz dünyayı aydınlatıyor. İşlevsel ve estetik koleksiyonlarımız, evlere ve iş yerlerine anlam katıyor. Herkes için konfor üretiyor; teknolojiyi yaşam tarzlarına dönüştürüyoruz.

Her projemizi en önemli projemiz olarak görüyoruz. Stratejik süreçlerle ihtiyaçları ürünlere çeviriyoruz. Ürün yelpazemiz; çağdaş kültür, küresel vizyon ve milli değerlerle bezendi. Çığır açan fikirler üreten Ar-Ge birimimiz, kusursuz estetiğe odaklandı. Küresel mecrada maceradan maceraya koşarken yenilikler biriktiriyoruz. Temelini teknolojik yatırımlar üzerine kurduğumuz geleceğimize bu tesisten yol alıyoruz.

Biz kadim bir mirasın temsilcisiyiz. Sürekli gelişen modern Türkiye'mizin geleceğinde biz de varız. 15 bin metrekare kapalı alanda üretim yapıyoruz. Yüzde 100 kontrol ve testlerden geçen ürünlerimizin genlerinde güvenlik var. Plastik enjeksiyon makineleri, progresif kalıpların çalıştığı eksantrik presler, CAD/CAM destekli CNC kalıp işleme teknolojisi, modern kalıp hanesi… İlmek ilmek örülen serüvenimiz bu makinelerden süzülerek dünyaya yayılıyor.

Otomatik ürün takibi, otomatik ambalajlama sistemi ve seri üretim montaj hatlarından kalitemizi, güvenimizi ve değerlerimizi ihraç ediyoruz. Türkiye'nin önde gelen ve dünyada sözü geçen küresel bir aktör olmak kolay olmadı. Milli marka olmanın ve yerli üretimin gücüne inandık. İhracatın ülke kalkınmasındaki öneminden yola çıkarak üretimimizin yüzde 60'a yakın bir bölümünü dış pazarlara açtık. Son teknolojilerle donatılmış fabrikamızda anahtar priz, grup priz, aksesuar ve sigorta kutusu üretiyoruz. Hızla gelişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek için ürün, hizmet ve üretim yöntemlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Gerçeğe en yakın doğal ahşap desenli ve metalik renk seçenekleri sunuyoruz. Gelen siparişleri zamanında ve eksiksiz teslim etme prensibi ile hareket ediyoruz. Özgün ürünlerle sektörün öncüsüyüz. Sürekli yenilenen altyapımız, standartlara uygun üretim bandımız ve güncel trendleri takip eden Ar-Ge ekibimizle geleceği aydınlatıyoruz. Kalite politikamızın odağında nihai tüketicinin memnuniyeti var. Vizyonumuzun temelinde güven veren çözüm şirketi olmak var. Misyonumuzda ortak değerlerimizi kadrolarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle paylaşmak var. Tasarım ekibimizle müşteri taleplerini analiz ederek müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz. Entelektüel sermayenin gücüne inanıyoruz. Üstün vasıflı profesyonel kadromuza güveniyoruz. Dünya standartlarında üretim sürecimiz bize TSE, BDE, CE gibi çok sayıda kalite belgesi kazandırdı.

Ülkemizde başlayan serüvenimize bir dünya şirketi olarak devam ediyoruz. Ülkemizi olduğu kadar tüm dünyayı ve insanlığı aydınlatan bir ışık kaynağı olma hedefiyle yol alıyoruz. Dünyayı aydınlatan kalite, ışığa açılan yol, aydınlık gelecek, doğanın kusursuzluğu, yumuşak çizgiler, heyecan veren renkler… Hepsi bizi anlatıyor… Biz sadece birkaç parça plastik ile birkaç elektrik devresi üretmiyoruz. Zevk veren ve ruhu okşayan dokular, doğal dokunuşlar ve zarafet tasarlıyoruz. Genetik kodlarımızda zariflik ve aydınlık var. Işığımız, duygularınıza en yakın yerde hayatınıza şahitlik ediyor.

Sevinçlerinizde de hüzünlerinizde de sınırları hayal gücü ile çizilmiş estetik ve pratik çözümlerle hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Hayatınıza kattığımız değerler kadar başarılıyız. Sınırsız hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir evren gibiyiz. Yolunuzu aydınlatan, hayallerinize ışık tutan evinizden biriyiz.

Yerliyiz ve milliyiz…

Biz Elbi Elektrik’iz…
Elbi Uluslararası Elektrik A.Ş.
Mehmet Akif Ersoy Mh. Maltepe Cd.
No : 72 Arnavutköy / İSTANBUL

T : +90 212 682 09 09
info@elbielectric.com
Tarayıcınızı genişletin!
Öngörülen tasarım ölçülerinin dışındasınız.